SOLÁRIUM

Profesionální holandské TURBO SOLÁRIUM,,Ultrasun SolarWind 5000/19 , KOLAGENOVÉ UV TRUBICE NA OBLIČEJ 

UV trubice s kolagenem pro opálení a současnou kolagenovou terapii. Jeho význam pro lidský organismus je veliký. Tato světelná terapie STIMULUJE TVORBU KOLAGENU . Složka KOLAGEN je základní podpůrnou látkou struktury kůže. Kromě toho je nenahraditelnou součástí cévních stěn.Má tedy velkou významnou funkci v potlačení  nebo zmírnění projevů stárnutí kůže.

TURBO solárium Ultrasun SolarWind 5000/19

 

Prostorný opalovací tunel a plynule regulovatelné větrání poskytují při opalování v soláriu maximální komfort a pohodlí. O extra silném opalovacím výkonu solária vypovídá i maximální doporučená doba opalování 12 minut. Regulace ventilace nabízí maximální komfort. Nejvyšší komfort při opalování – dostatek prostoru, žádný pocit stísněnosti, široké a pohodlné lůžko, příjemné a osvěžující opalování bez nepříjemného pocení. Solárium je svým velkým výkonem určeno pro  pohodlné získání bronzové barvy.

SOLÁRNÍ KOSMETIKA MégaTan professional

Krémy a oleje na opalování obsahují směs přírodních BIO olejů ( kokosový ol. ,kakaové máslo, mandlový olej, arganový ol., jojobový ol., olivový ol.,, které jsou nejpřínosnější v péči o pleť a hydrataci. Tyto oleje úžasně urychlí opálení a zajistí Vám nejzdravější způsob získání nádherně opálené a zdravě zářící pokožky na slunci, nebo v soláriu. Po nanesení Mégatan krémů se pokožka stává brilantně lesklou, což zkracuje dobu opalování. Díky svému jedinečnému složení minimalizuje zarudnutí po vystavení UV záření. Pro udržení zdravé, pevné a hedvábné pleti doporučujeme krémy a oleje nanášet denně. Mégatan je vhodný pro všechny typy pleti. Pro péči o obličej i tělo. Přírodní produkt.

Maximální opalovací doba 10-12 ( 15 ) minut.

Ceník – 1 minuta – 16,-Kč

Permanentka na 50 minut – 750,- Kč (15,-Kč/min.)

Platnost permanentky 6 měsíců.