VIBRAČNÍ PLOŠINA

CENÍK VIBRAČNÍ PLOŠINA FLABELOS

1. lekce: zdarma
1 x vstup 10 min 50 Kč
10 x za měsíc 400 Kč (permanentka)
20 x za měsíc 700 Kč (permanentka)
Neomezený vstup 2 měsíce 850 Kč

Revoluční cvičení na vibrační plošině Flabélos

Revoluční cvičení na vibrační plošině Flabélos

2 x rychlejší SPALOVÁNÍ tuků! Za jednu návštěvu spálíte až 700 Kcal!

Neomezený počet vstupů- měsíční permanentka pouze u nás na vibrační plošinu Flabélos! Vyzkoušejte jedinečnou a v současnosti jednu z nejúspěšnějších metod hubnutí a tvarování postavy! Cvičení vyžaduje jen velmi malou námahu. FLABéLOS je revoluční vibrační fitness plošina, která funguje na základě oscilačních vibrací, Kdy plošina cvičí za Vás a nabízí stejný přínos během 15-ti minut jako hodinové cvičení. Plošina je certifikována normou ISO-13485 jako zdravotnická technika. Cvičení je velmi jednoduché. Po základním poučení, během cvičení, přístroj ovládáte sami. V poradně jste sám(a), takže máte soukromí. Během 10 minut pouze stojíte na plošině. Pokud chcete intenzívnější trénink, můžete provádět různé cviky. Oběma způsoby spálíte velké množství energie, které si tělo bere z tukových zásob.

10 důvodů proč právě FLABéLOS

Revoluční cvičení na vibrační plošině Flabélos

 1. Nemusíte cvičit. Postačí stát ve správném postoji a plošina cvičí za vás.
 2. Cvičením na plošině zapojujete 100% svalových vláken, ve srovnání se 45% při klasickém cvičení.
 3. Výrazná redukce tuku. Používáním plošiny 3x týdně po 15-ti minutách uberete jednu konfekční velikost již za měsíc.
 4. Výrazná redukce celulitidy. Zvyšuje produkci kolagenu pro hladší pleť.
 5. Pravidelné cvičení odstraňuje bolesti zad v křížové oblasti a bolesti kloubů.
 6. Zlepšuje celkovou kondici u starších lidí, zlepšuje rovnováhu a rozsah pohybu, zvyšuje pružnost celého těla.
 7. Účinně pomáhá odvodňovat organismus. Snižuje riziko vzniku osteoporózy a křečových žil.
 8. Zlepšuje stav pacientů trpících Parkinsonovou chorobou.
 9. Má vědecky podložený pozitivní účinek na pacienty s roztroušenou sklerózou.
 10. Na rozdíl od pístových (POWER PLATE) nebo lineárních vibrací, je oscilační pohyb považován za nejbezpečnější a nejefektivnější vibrační techniku.

  Oscilační vibrační cvičení – Jak to funguje?

  Revoluční cvičení na vibrační plošině FlabélosCo je vibrační cvičení?
  Vibrační trenažér, kdy za Vás cvičí stroj, nabízí stejný přínos během 15-20 minut jako hodinové cvičení v posilovně. Říká se, že vibračnímu trenažéru vděčí za své neuvěřitelné postavy hvězdy jako Madonna, Jessica Alba, Claudia Schiffer a Natalie Imbruglia. Náš vibrační trenažér je navržen tak, aby zapojoval svalstvo celého těla a přitom negativně nezatěžoval klouby a páteř. Vibrační plošina způsobuje svalové kontrakce, díky kterým svaly nepřetržitě pracují po celou dobu cvičební lekce. Tyto kontrakce nejen, že zpevňují svalstvo celého těla, ale zlepšují také pružnost svalů, spalují tuky, zlepšují metabolismus a napomáhají odvodňovat organismus, zvyšují dodávání buněčného kyslíku a živin, což zpomaluje degenerativní proces stárnutí!Oscilační vibrační cvičení – Proč je lepší?
  Oscilační pohyb nyní považují lékaři a fyzioterapeutové za nejbezpečnější a nejefektivnější vibrační techniku. Na rozdíl od pístových nebo lineárních vibrací, které mohou způsobovat problémy a nepohodlí, je oscilační vibrační pohyb více dimenzionální. Nezávislý výzkum ukázal, že oscilační pohyb je nejbezpečnější a nejefektivnější. Hlavní rozdíl mezi oscilační vibrací a pístovou vibrací je, že při pístové vibraci se obě nohy současně pohybují nahoru nebo dolů, ale při oscilační vibraci se jedna noha pohybuje nahoru a druhá dolů. Vibrační plošina je navržena tak, aby zapojovala svalstvo celého těla a přitom nezatěžovala klouby a páteř. Způsobuje svalové kontrakce, které zpevňují svalstvo celého těla, zlepšují pružnost svalů, spalují tuky, zlepšují metabolismus, redukují celulitidu a napomáhají odvodňovat organismus. Také zvyšují dodávání buněčného kyslíku a živin, což zpomaluje degenerativní proces stárnutí.

   

  Vibrační cvičení u starších osob

  Jak stárneme, víme, že tradiční cvičení je těžší. Vibrační trenažér má mnoho výhod zejména pro starší osoby:

  1. Jedná se o neaerobní cvičení, které je dosažitelné i pro ty, co jsou méně fit.
  2. Má velmi malý dopad – při nejmenší rychlosti působí vibrační trenažér tak jako pomalá chůze.
  3. Při střední a vyšší rychlosti vibrační pohyb stimuluje kostní tkáň, zapojuje existující svalová vlákna a pomáhá tvořit nová svalová vlákna, což obojí pomáhá při ochraně před účinky osteoporózy.
  4. Účinky vibrací při malé rychlosti výrazně zvyšují průtok krve v oblasti kyčlí a kolen a opakované stimulace posilují klouby a svaly.
  5. Stroj má pevné madlo na držení a bezpečnostní tlačítko pro vypnutí v případě pádu.

  Vibrační cvičení pro ty, kdo mají problémy se zády, klouby a se zánětlivým onemocněním kloubů. Existuje celá řada problémů s klouby a vibrační trenažér poskytuje vynikající řešení právě pro ty z Vás, které tyto problémy trápí. (na rozdíl od jiných trenažérů, které mají příliš mnoho negativních dopadů). Mezi hlavní výhody vibračního trenažéru patří:

  1. Má velmi malý dopad zejména při nízké rychlosti (což je méně než pomalá chůze), znamená, že trenažér může být používán i v případě slabých kloubů a endoprotézy kyčle a kolena (ne však v průběhu prvních 8-12 týdnů – vždy konzultujte s lékařem)
  2. Pravidelné používání vytváří svaly v oblasti chodidel, kolen a kyčlí, které pomáhají podporovat slabé klouby.
  3. Neustálý pohyb kloubů a svalů zvyšuje průtok krve ke kloubům, což pomáhá zlepšit jejich kondici a zpomaluje jakékoli zhoršení.
  4. Při používání vibračního trenažéru i při malé rychlosti zaznamenáte vynikající výsledky – větší pohyblivost kloubů, růst svalové hmoty a zpevnění svalstva – zvýšení ohebnosti a pružnosti kloubů.

Revoluční cvičení na vibrační plošině Flabélos

provozovatel – Marcela Vokurková
provozní doba:
po. – čt. 12 – 18 hod.
tel.: 605 949 188